Meny
Velg seksjon Forside
Stortangveien 11 7882 Nordli
Telefon: 90 26 48 01 Send oss e-post
Redaktør: Jon S. Pedersen
Logg inn på Visma Flyt Skole
Logg inn på Visma Flyt Skole
Diverse dokumenter
Høringer
Oppvekstsenter
Reglement
Skoleruta
Stortangen informerer
Styringsdokumenter SFO
Teams/Office365

Calendar
Title and navigation
Title and navigation
<<<juli 2020><<
juli 2020
mtotfls
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
03040506070809
Gå til Its Learning
Værvarsel fra yr.no, levert av NRK og Meteorologisk institutt
Ansatte ved Stortangen skole

Jon S. Pedersen
Rektor
90 26 48 01
jon.pedersen@lierne.kommune.no (Send)
Christina Madelene Odelberg
Assisterende rektor
90 24 78 74
madelene.odelberg@lierne.kommune.no (Send)
Trond Myhrvold
Rådgiver/karriereveileder
90 26 70 42
trond.myhrvold@skole.iktin.no (Send)
Victoria Westberg
Kontorfullmektig
victoria.westberg@lierne.kommune.no (Send)
Dagfrid Østborg Lerfald
Kontaktlærer 1.-2.klasse
93 26 75 23
dagfrid.lerfald@skole.iktin.no (Send)
Anne-Lise Mjønes
Kontaktlærer 3.-4.klasse
90 24 30 54
anne-lise.mjones@skole.iktin.no (Send)
Karina Hernandez Finsås
Kontaktlærer 5.-7.klasse
90 26 41 60
karina.finsas@skole.iktin.no (Send)
Heidi Solberg
Kontaktlærer 5.-7.klasse
90 25 32 28
heidi.nordbakk@skole.iktin.no (Send)
Camilla Horn
Lærer
90 24 76 69
camilla.horn@skole.iktin.no (Send)
Finn Søfting
47 66 53 15
lfinsof@skole.iktin.no (Send)
Julie Kvemo
Kontaktlærer 8.-10.klasse
90 26 06 53
julie.kvemo@skole.iktin.no (Send)
Tone Anita Lindsetmo
Kontaktlærer 8.-10.klasse
90 24 96 13
tone.lindsetmo@skole.iktin.no (Send)
Stine Mari Aune
Lærer
stine.aune@skole.iktin.no (Send)
Lena Bratlandsmo
Miljøterapeut
90 23 76 78
lena.bratlandsmo@skole.iktin.no (Send)
Malin Mickelsen Elvseth
Ressurskoordinator
91 56 31 73
malin.elvseth@skole.iktin.no (Send)
Daniel Estilrønningen
Assistent
90 22 88 69
daniel.estilronningen@skole.iktin.no (Send)
Michael Finnanger
Faglærer musikk
90 24 82 72
michael.finnanger@skole.iktin.no (Send)
Ruth Karin Fjelde
Barne- og ungdomsarbeider
90 23 46 07
ruth.fjelde@skole.iktin.no (Send)
Karen Elisabet Kveli
Assistent (permisjon)
karen.kveli@skole.iktin.no (Send)
Emma Elisabeth Kværnan
Lærer
90 24 95 13
emma.kvernan@skole.iktin.no (Send)
Cathrine Larsen
Lærer
90 25 74 80
cathrine.larsen@skole.iktin.no (Send)
Linda Lyngstad Totland
Vernepleier
90 23 73 47
linda.totland@skole.iktin.no (Send)
Elin Emanuelsen Gjertsås
Miljøarbeider
90 23 27 73
leligje@skole.iktin.no (Send)
Karen Johanne Ringstad
Lærer (foreldrepermisjon)
Marius Høgsnes
Miljøterapeut